KURUMSAL

Çin'den sonra dünyada en büyük bayrak üretimi yapan firmadır.

Firmamıza ait olan İstiklal Bayrak markası adı altında Devlet Malzeme Ofisi kataloğunda T.C. Kamu ve Kurumlarına TSE belgeli Türk bayrağı üretip satmaktadır. Bu bağlamda firmamız bu konuda Trabzon EOF Olimpiyatlarının şehir süslemelerini ve bayrak işlerini tamamlamıştır. Mersin Akdeniz Oyunları için Adana ve Mersin şehrinin büyük bölümünün şehir süslemelerini tamamlamıştır. 

Ülkemizde genel ve yerel seçimlerde milletveki ve belediye başkan adaylarının resimli posterleri ve bayrakları konusunda kaliteli ve süratli hizmetimiz sektör tarafından bilinmektedir. Tüm siyasi partilerimize de bayrak ve flama temin edilmiştir. Yurt dışında ise; Dünya Futbol Şampiyonası, Avrupa Futbol Şampiyonası gibi büyük spor organizasyonlarında görev alan, yerel firmaların bayrak ve flamaların tedariklerini gerçekleştirmiştir.

Bursa’daki boya, baskı ve Geyve/Sakarya’daki konfeksiyon tesisimiz, ağırlıklı olarak kamu tahüt işleri (ihale) için ürünler üretip satmaktadır. İhtisas sahibi olduğumuz pollester kumaşlarda, su geçirmez ve yanmazlık özelliklerine sahip yüksek kaliteli kumaşlar üretmekteyiz. Koleksiyon tesislerimizde afet ve acil durumlar için Kızılay ve diğer yardım kurumlarına çadır ütetmekteyiz. Bununla ilgili en son Türk Kızılay’ına 16m2’lik mahru tipi %100 pamuklu 10.000 adet çadır ürettik.

Kamu için; nevresim takımı, gömlek, pijama, çamaşır yıkama filesi, konfeksiyon ürünleri olarak büyük miktarda üretimlerimizi gerçekleştirdik. Yine kamu için ştrayhgarn ve kamgarn yünlü kumaşlar, %100 pamuk ve polyester kumaşlar, pamuk polyester karışımlı kumaşların da üretimi tesislerimizde gerçekleştirilmiştir.Bu yukarıdaki ürün gamıyla ilgili yüksek kaliteli, süratli üretimlerimiz ve güvenli teslimatlarımız sektör tarafından bilinmektedir.